Диво-машина їздить на суміші Coca - Cola з Mentos (відео)

Дата публікації
Перегляди
5699
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Диво-машина їздить на суміші Coca - Cola з Mentos (відео)

Авто працює на реактивній тязі від газованої води і м'ятних цукерок

Мотору у створеного агрегата немає, а для руху він використовує давно відому у підлітків вибухову суміш.

Двоє ентузіастів із США побудували автомобіль, паливом для якого стала суміш газованої води і жувальних драже. Машина під назвою Rocket Car Mark II змогла проїхати 73 метри. Для цього були використані 54 пляшки Coca - Cola і 324 льодяники Mentos.

Двоє американців Фритц Гроуб і Стефен Вольтц створили унікальний апарат, який працює на реактивній тязі від газованої води і м'ятних цукерок. Мотора у створеного воза немає, а для руху вона використовує давно відому у підлітків вибухову суміш з Coca - Cola і жувальних драже Mentos.

Як повідомляє американська преса, Гроуб і Вольтц проводять свої експерименти не перший рік. Цього разу вони побили свій же власний минулий рекорд - їх авто під назвою Rocket Car Mark II проїхало 239 футів, що еквівалентно 73 метрам. Щоб зрушити з місця і розігнати апарат були використані 54 пляшки Coca - Cola і 324 льодяники Mentos. Минулий рекорд зажадав великих витрат - 108 пляшок газованої води і 648 екземплярів драже.

Цікаво, що дивне хобі американців користуються спонсорською підтримкою обох брендів і вже двічі було номіноване на знамениту премію "Еммі". Творці унікальної машини встигли відкрити власний інтернет-магазин, регулярно влаштовуючи відеошоу.

Читайте також:

У Лос-Анджелесі показали автомобіль, який вміє стрибати і лазити по стінах

Toyota розробила автомобіль-смартфон майбутнього (відео)

Десятки "сонячних автомобілів" перетнули Австралію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5699
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація