Facebook може зламати людині життя

Журанлісти назвали ряд причин, за яким Facebook може зламати людині життя.

Журналістка видання Newsweek Кейт Дейлі провела дослідження, в ході якого відібрала кілька прикладів того, як соціальна мережа Facebook може зламати людині життя.

По-перше, Facebook може возз'єднати вас з родичами, з якими ви не хочете спілкуватися. Так, Прінс Сагана за допомогою суду, домоглася того, щоб їй передали дітей, яких виховував її колишній чоловік, але діти не бажали мати з мамою нічого спільного.

Ще один приклад, Еме Суорд нещодавно була засуджена до тюремного ув'язнення за розбещення свого 15-річного біологічного сина, якого знайшла по Facebook.

По-друге, Facebook допоможе кредиторам і страховикам знайти вас. Нещодавно жінку, яка отримувала виплати за лікарняним, як страждала на депресію, співробітники страхової компанії побачили усміхненою на фото на її сторінці і визнали, що вона здорова і може працювати.

По-третє, Facebook - популярне знаряддя адвокатів, що спеціалізуються на розлученнях. Одна жінка позбулася опіки над дітьми, коли колишній чоловік довів, що замість спілкування з ними вона цілий день проводить у соціальних мережах.

Нещодавно нью-йоркські вчені встановили, що легкість контакту з друзями має свої недоліки- чим більше дівчатка-підлітки говорять з друзями про своє життя, тим частіше вони страждають депресією - це четверта причина.

Також журналістка наводить ще цілий ряд прикладів: половина британських роботодавців відкидала шукачів вакансій, виявивши на них компромат на Facebook. Facebook може скомпрометувати вас перед родичами - друзі можуть залишити на стіні записи, які видають ваші таємниці.

Патологічним ревнивцям легше стежити за їхніми жертвами: якийсь чоловік вбив свою дружину, яка покинула його і змінила в Facebook свій статус на незаміжня. Крім того, за ваші пости в Facebook на вас можуть подати до суду, звинувачуючи в наклепі.

Ваші діти можуть потрапити у лапи злочинців. Нещодавно англійська дівчинка-підліток була вбита чоловіком, який видавав себе на Facebook за підлітка.

Нагадаємо, згідно з останніми даними, Facebook подолав позначку в 500 млн. зареєстрованих користувачів, що означає, що обліковий запис цього сервісу має приблизно кожен дванадцятий житель планети, включаючи людей похилого віку і немовлят.

Читайте також:

Facebook нарахував півмільярда користувачів

Lady GaGa побила рекорд популярності в Facebook

Google запустить власну соціальну мережу

ВідеоFacebook нарахував півмільярда користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: