Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook видалив понад три мільярди фейкових акаунтів

Більшість таких профілів вдалося виявити одразу після створення.

Американська компанія Facebook із жовтня 2018 року до березня цього року видалила в однойменній соціальній мережі понад три мільярди фейкових акаунтів, які поширюють дезінформацію і спам.

Про це йдеться у повідомленні компанії, оприлюдненому в четвер, 23 травня, передає Deutsche Welle.

Упродовж останнього кварталу 2018 року співробітники Facebook деактивували 1,2 мільярда акаунтів, а за перші три місяці 2019 року - 2,19 мільярда. У компанії повідомили, що помітили значне збільшення випадків створення фейкових акаунтів у соцмережі в останні шість місяців. При цьому більшість таких акаунтів вдалося виявити одразу ж після реєстрації - ще до того, як вони стали видимими для інших користувачів.

Соцмережа має близько 2,4 мільярда активних користувачів щомісяця і оцінює, що 5% їхніх профілів є фейковими, повідомляє агентство dpa.

Нагадаємо, у Facebook неодноразово заявляли про видалення акаунтів і сторінок, пов'язаних із поширенням спаму і фейкової інформації. Так, у березні Facebook оголосив, що видалив 1907 пов'язаних із Росією сторінок, груп і акаунтів через спам і поведінку, що не відповідає правилам соцмережі. Значна частина видалених сторінок розсилала спам.

Facebook почав активно боротися з пропагандою у своїх соціальних мережах після того, як в США звинуватили компанію в тому, що вона дозволила використовувати свою платформу "російським тролям" з метою впливу на американські президентські вибори 2016 року.

ВідеоFacebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

Після теракту в Новій Зеландії соцмережа заборонить будь-які прояви так званого білого націоналізму. Блокуватимуть дописи, що поширюють дискримінацію та образи інших рас, а ще ретельніше відслідковуватимуть та видалятимуть терористичний контент.  

Facebook блокуватиме дописи та контент, що пропагує расизм та тероризм

 

Вибір редакції