Google розпочав тестувати нову соцмережу

Google розпочав тестувати нову соцмережу

Фото: Tehnot

Соціальна мережа, розроблена IT-гігантом, дістала назву "Шнурки"

Після нещодавнього закриття Google+ "корпорація добра" не полишає спроб створити власну соціальну мережу. Цього разу компанія розробила соціальний додаток Shoelace (Шнурки).

Про це пише Tehnot.

Новий проєкт покликаний об'єднати людей, які живуть поруч з однаковими інтересами. Вказавши в Shoelace свої хобі або улюблені розваги, користувачі зможуть знаходити тематичні заходи та зустрічі поблизу, а також створювати власні івенти. Приєднавшись до події, можна обговорити її з іншими учасниками в загальному чаті. Також в додатку є можливість запрошувати на зустрічі інших людей, навіть якщо вони не користуються цією соціальною мережею.

Програма поки доступна на платформах Android і iOS, інформації про веб-версію додатку поки немає. Розробники проводять закрите тестування продукту на території Нью-Йорка, реєстрація можлива тільки за запрошеннями.

Розробленням соцмережі займається невелика команда з підрозділу Area 120, який спеціалізується на експериментальних продуктах Google. За словами творців проєкту, назва Shoelace ("шнурки") є посиланням на його мету - пов'язувати людей зі спільними інтересами, так само як зв'язуються кінці шнурків на черевиках. За цією ж аналогією заходи, які створюються в додатку, були названі Loops - "петлі".

Нагадаємо, що 2 квітня офіційно припинила роботу соцмережа Google+. Існування соцмережі вирішили припинити тоді, коли було виявлено величезну помилку, через яку стався витік даних пів мільйона користувачів, а згодом через іншу помилку у безпеці соцмережі були вкрадені дані ще 50 мільйонів юзерів.

Працівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

Працівники Google покинули робочі місця, бо вимагають змінити політику компанії щодо жінок

Повʼязані теми:

Наступна публікація