Google вирішила закрити Google+ через масштабний витік даних

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія приховувала витік, який стався ще у березні.

Google вирішила закрити соцмережу Google+ через те, що персональні дані сотень тисяч користувачів соцмережі Google+ могли опинитися в руках зловмисників, пише у понеділок, 8 жовтня, The Wall Street Journal з посиланням на джерела та документи, що опинилися в її розпорядженні.

Програмний збій дозволив стороннім розробникам отримати доступ до конфіденційних даних профілів користувачів від 2015 року до березня 2018 року. Згодом помилку виявили під час внутрішнього розслідування та ліквідували.

З внутрішніх документів Google витікає, що у компанії не було свідчень того, що сторонні розробники зловживали доступом до даних. Однак Google визнає, що наразі це неможливо перевірити.

Крім того, коли в компанії дізнались про витік, вирішили не інформувати громадскість про наявні проблеми через страх привернути підвищену увагу регуляторів і нанести шкоду своїй репутації. Хоча нові правила ЄС про захист даних, які набули чинності в травні, вимагають від компаній інформувати регуляторів про витік даних та інші проблеми протягом 72 годин.

Під загрозою опинився широкий список персональних даних, включаючи повні імена, адреси електронної пошти, дати народження, відомості про стать, фотографії профілю, місця проживання, рід діяльності та сімейний стан. Водночас до цього переліку не увійшли номери телефонів та низка інших даних.

Соцмережу Google+ запустили у 2011 році з метою створити конкурента для Facebook, але вона ніколи не користувалася особливим успіхом і вважалася одним із найбільших провалів компанії.

Як повідомлялося, Google стежить за пересуваннями користувачів, навіть якщо йому заборонили це робити.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції