Керівник Google таємно відвідав Пентагон - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пічаї відправився до Пентагону після відмови компанії в розробці дронів.

Генеральний директор компанії Google Сандер Пічаї здійснив поїздку до Пентагону аби знизити напруженість, що виникла після відмови Google в продовженні спільної роботои над штучним інтелектом для дронів Міністерства оборони США.

Про це повідомляє The Washington Post.

За інформацією видання, Пічаї зустрівся з працівниками відділів розвідки, що займаються розробкою штучного інтелекту для дронів Maven. Ця система повинна автоматично розпізнавати будівлі, автомобілі та інші об'єкти, коли дрон перебуває в зоні бойових дій.

Штучний інтелект компанія Google розробляла спільно з Пентагоном, проте в липні 2018 року вирішила відмовитися від продовження контракту через критику від співробітників, які стверджували про те, що такі розробки допомагають військовим підвищити ефективність вбивства людей. Петиція співробітників компанії зібрала понад 4 тис. підписів.

Своєю чергою, представник Пентагону заявив, що не коментує приватні зустрічі.

"Керівники департаментів зазвичай зустрічаються з партнерами з індустрії, щоб обговорити інноваційні технології", - заявив представник.

В матеріалі видання також додали, що відмова від продовження розробки не призведе до закриття проекту, тому що ним зацікавилися Microsoft і Amazon.

Нагадаємо, що раніше Міністерство оборони Бельгії вирішило подати до суду на Google через ігнорування прохань про розмивання супутникових знімків військових об'єктів.

ВідеоGoogle розробив лист самознищення для користувачів електронної пошти

Таку кореспонденцію можуть бачити лише відправник та отримувач. Переслати текст комусь іще, роздрукувати чи скопіювати - неможливо. Користувачі можуть лише виправити або видалити вже надісланий лист. Через запрограмований час він зникне з усіх серверів без можливості відновлення.

Google розробив лист самознищення для користувачів електронної пошти

Залиште свій коментар

Вибір редакції