Apple і Amazon відхрестилися від китайських шпигунських чипів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В американських компаніях заявили, що реальна ситуація не відповідає дійсності.

Американські компанії Apple Inc. та Amazon.com Inc категорично заперечили інформацію, оприлюднену американським агентством Bloomberg, що Китай поставив їм материнські плати із вбудованим шпигунським чипом.

Про це повідомляє USA Today.

"Обидві компанії – Apple і Amazon категорично заперечили твердження, що їхні сервери були вразливими для китайських шпигунів після вибухового звіту видання Bloomberg", - зазначається в публікації. 

Американське агентство Bloomberg раніше оприлюднило інформацію про те, що китайські спецслужби проникли в деякі з найбільш технологічно розвинутих компаній США. Мовляв, китайцям вдалося вставити мікрочипи розміром з рисове зернятко в сервери, що постачалися для компанії Apple і Amazon з КНР. За даними Bloomberg, це відбувалося на етапі збирання материнських плат китайськими фірмами-підрядниками. 

Фотогалерея Подвоєна продуктивність і нові функції: Apple представила оновлення для iOS і MacOS (10 фото)

Зі свого боку, в американських компаніях одразу заявили, що реальна ситуація не відповідає дійсності. У Apple назвали публікацію Bloomberg "неточною", а в Amazon заявили, що ніколи не мали справи з проникненням у сервери на апаратному рівні. При цьому, заперечення компаній були насичені технічною деталізацією, зауважує видання – що трапляється рідко на практиці. 

Усі новинки Apple в інфографіці
ТСН.ua

Водночас, Bloomberg повідомило, що чипи були виявлені ще в 2015 року, на етапі перевірки апаратної частини, поставленої з Китаю. Агентство також зауважило, що американські правоохоронці відкрили в цьому зв'язку розслідування.

ВідеоАкції Apple здешевшали після презентації новинок

Зліт і падіння. Акції компанії Apple після презентації новинок здешевшали на майже півтора відсотка. Однак експерти твердять – це ситуація типова. Напередодні корпорація презентувала одразу три моделі смартфонів, а також модернізовану версію розумного годинника. 

Акції Apple здешевшали після презентації новинок

Нагадаємо, що раніше в Ірландії з компанії Apple стягнули понад 14 мільярдів євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції