Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі показали кімнату, де жив Путін під час навчання в розвідці

Нинішня обстановка більш комфортна, ніж та, в якій жив колись російський лідер.

В Академії зовнішньої розвідки показали кімнату, в якій під час навчання жив президент Росії Володимир Путін. Кадри опублікував пропагандистський телеканал «Зірка».

Ведучий програми розповів, що російський лідер перебував тут під прізвищем Платов — курсанти брали собі так звані «шкільні імена». На кадрах видно обстановку кімнати — три ліжка, стіл і телевізор. Уточнюється, що нинішня обстановка більш комфортна, ніж та, в якій жив колись російський лідер.

Ведучий уточнив, що номер кімнати в ролику прихований не від глядачів, а щоб у слухачів академії не виникло бажання поборотися за право жити там.

У 1985 році Володимир Путін закінчив Академію зовнішньої розвідки (колишня назва Червонопрапорний інститут КДБ) за спеціальністю «Зовнішня розвідка».

ВідеоПутін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Зрадник Батьківщини та просто покидьок - уперше після отруєння екс-агента ГРУ Сергія Скрипаля 7 місяців тому про нього вирішив поговорити очільник Кремля. На бізнес-форумі Путіну поставили запитання про антиросійські санкції, а він раптом вибухнув емоційною промовою про колишнього колегу-розвідника. При цьому ветеран ФСБ порівняв шпигунську діяльність із проституцією.

Путін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Нагадаємо, що рейтинг довіри до Путіна впав до "докримського" рівня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції