Путін назвав Скрипаля "покидьком та зрадником"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Росії вважає його зрадником, а не правозахисником.

Президент Російської Федерації Володимир Путін вважає колишнього російського розвідника отруєного в Солсбері Сергія Скрипаля "покидьком і зрадником".

Про це він повідомив на пленарному форумі "Російський енергетичний тиждень".

"Деякі інформаційні джерела нав'язують думку, що Скрипаль ледь не правозахисник. Він просто шпигун, зрадник батьківщини". Просто покидьок, ось і все. Навколо цього розгорнули цілу інформаційну кампанію", - сказав Путін, відповідаючи на запитання про "антиросійські санкції" у справі Скрипаля.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними і виявились "Олександр Петров" і "Руслан Боширов".

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції