Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тарабарова вперше розповіла, як народжувала разом з чоловіком

Артистка поділилася, що вони з коханим віддали перевагу партнерським пологам.

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка 9 вересня народила первістка, поступово ділиться з фанами враженнями від  материнства.

Цього разу артистка розповіла, що вони з чоловіком, продюсером Олексієм Бондарем віддали перевагу партнерським пологам. У найвідповідальніший момент коханий був поряд зі Світланою.

"Багато дискусій є на тему чи мусить батько бути присутнім під час пологів? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю – народжувати треба разом! В мене була величезна підтримка всю вагітність, пологи і зараз післяпологовий період - це мій Олексій", - поділилася Тарабарова.

Світлана додала, що до пологів разом з чоловіком відвідувала "Школу відповідального батьківства", де коханий навчився робити масаж. Від присутності чоловіка на пологах, зізналася Тарабарова, їй морально було легше.

"Мені було б дуже важко, якщо б поряд не було його.. Всі перейми він робив мені масаж, в найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! Я відчувала попри скажений біль, все його кохання. Ми шалено щасливі, що наважилися пройти весь цей шлях разом", - розповіла фанам артистка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МИ НАРОДЖУВАЛИ РАЗОМ! ⠀ Нарешті вдома, все спокійно, почуваю себе добре і є хвилинка поділитись з вами одним з найважливіших питань - ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ПОЛОГІВ . Іншими словами - #ПартнерськіПологи . ⠀ Багато дискусій є на тему чи мусить батько бути присутнім під час пологів ? Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю - народжувати треба разом! ⠀ В мене була величезна підтримка всю вагітність , пологи і зараз післяпологовий період - це мій Олексій) ❤️ Мені було б дуууже важко , якщо б поряд не було його.. Всі перейми він робив мені массаж, який ми навчилися робити разом в Школі Відповідального Батьківства @leleka_clinic a_clinic . В найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! Я відчувала попри скажений біль, всю його любов. Ми шалено-щасливі, що наважилися пройти весь цей шлях разом . ⠀ А що ви думаєте з приводу #ПартнерськіПологи ? Пишіть в коментах ⠀ А ми на прогулянку;) ⠀ #ДОБРЕСЕРЦЕ #TARABAROVA #тарабарова #світла_сторона_музики

Публикация от @ tarabarova

Нагадаємо, днями молода мама Світлана Тарабарова поділилася фотографією новонародженого сина. Артистка показала фото малюка, де йому вісім днів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції