Путін назвав американські санкції "типовою помилкою всіх імперій"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він звинуватив США у "підриві довіри" до американського долара.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що США своїми санкціями "підривають" довіру до американського долара і це є "типовою помилкою всіх імперій".

Про це він розповів під час засідання форуму "Російський енергетичний тиждень".

"Мені здається, наші американські партнери припускаються колосальної стратегічної помилки - підривають довіру до долара як до універсальної резервної валюти. Підривають віру в неї ... Реально пиляють гілку, на якій сидять. Мені здається, це типова помилка будь-якої імперії", - заявив Путін.

За його словами, США вважають, що нинішня система є потужною і стабільною. Однак, на думку Путіна, негативні наслідки "вже наступають".

Крім цього, російський президент закликав всі країни, які планують ввести санкції проти Росії, зробити це "якомога скоріше". "Це розв'язало б нам руки для захисту своїх національних інтересів такими засобами, які ми вважаємо найбільш ефективними", - підкреслив Путін. Він також зазначив, що Росія не підтримуватиме будь-які санкції, які будуть накладені не в рамках ООН. 

"Ми відповідаємо, причому дуже стриманими кроками все це робимо - з тим, щоб не нашкодити, насамперед, самим собі. Ми і далі так будемо робити", - підсумував президент РФ.

Нагадаємо, уряд Росії готує свій проект відмови російської економіки від долара. Законопроект готується з урахуванням ідей глави ВТБ Андрія Костіна. Документ ляже на стіл прем'єр-міністру Дмитру Медведєву вже через тиждень-два. Основні зусилля будуть спрямовані на створення можливостей для розрахунків у національних валютах (переважно — юані, євро і рублі), на полегшення валютного контролю та лібералізацію валютного законодавства.

ВідеоСША ввели санкції проти 12 компаній з Росії, дії яких суперечать національним інтересам Америки

Нові американські санкції проти Росії. Міністерство торгівлі США оголосило про запровадження санкцій проти 12 російських компаній, дії яких суперечать національним інтересам Америки. До чорного списку потрапили науково-дослідницькі та виробничі підприємства, а також конструкторські бюро, які на думку США, допомагають Росії чинити злочини у кіберпросторі та підтримують російську військову галузь. 

США ввели санкції проти 12 компаній з Росії, дії яких суперечать національним інтересам Америки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції