Рейтинг довіри до Путіна впав до "докримського" рівня – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість людей, які взагалі не довіряють Путіну, зросла до 13%.

Рейтинг довіри росіян до президента країни Володимира Путіна впав до рівня 2013 року, який був перед анексією Криму та початком війни на Донбасі.

Про це з посиланням на дані соціологічного опитування "Левада-центру" повідомляє видання "КоммерсантЪ".

Наразі Путіну довіряють менше, ніж російській армії. Рейтинг довіри до нього за останній рік впав на 17% і становить 58%. Армії, своєю чергою, довіряють 66% росіян.

Відповідно до цього зросла кількість людей, які вважають, що Путін "зовсім не заслуговує довіри" - 13%.

За словами соціолога Дениса Волкова, таке падіння сталося через контраст із очікуваннями напередодні президентських виборів. Особливим "шоком" стало ухвалення пенсійної реформи, яка передбачає підвищення пенсійного віку. Він також зазначив, що передумов для зростання цього рейтингу поки немає.

Найменше росіяни довіряють великому бізнесу, політичним партіям та уряду Росії.

Нагадаємо, уряд Росії планував підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту та чекав підпису Путіна.

Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення, а рейтинги російської влади стрімко почали падати. Згодом президент Росії Володимир Путін виступив із офіційним телезверненням, у якому оголосив свої поправки до законопроекту. Ці поправки передбачають підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років (а не до 63, як планувалося до того), а також значні пільги для громадян передпенсійного віку. Пропозиції Путіна були успішно ухвалені російським парламентом, і 3 жовтня він підписав скандальний закон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції