Путін переконує, що газопровід в обхід України буде збудований

Путін переконує, що газопровід в обхід України буде збудований

Фото: Reuters

Німеччина вже розпочала реалізацію "Північного потоку-2".

Проект будівництва газопроводу "Північний потік-2", яким хочуть постачати газ із Росії до Європи в обхід України, буде реалізований.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін під час пленарної сесії Російського енергетичного тижня, передають "РИА Новости".

"Німецькі партнери почали вже будівництво в морі, ми теж до цього йдемо. У нас більше немає проблем з отриманням якихось дозволів: Фінляндія ухвалила таке рішення, Швеція, Федеративна Республіка Німеччина, Російська Федерація - нам цього достатньо цілком, проект буде реалізований", - запевнив Путін.

Нагадаємо, 24 вересня у Німеччині заявили, що не збираються відмовлятися від будівництва газопроводу "Північний потік-2" і закуповувати американський скраплений газ.

У липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США  таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме 3 млрд доларів, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, якщо "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакету і наголошують, що його будівництво є питанням безпеки всього ЄС.

Повʼязані теми:

Наступна публікація