Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США підготували санкції проти проекту "Північний потік -2"

Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу.

У США протягом кількох тижнів будуть готові санкції проти завершення будівництва російського трубопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Як відомо, відповідний законопроект готується в Білому домі спільно з Держдепом, Міністерством торгівлі і енергетичними департаментами. Зупинити будівництво газового трубопроводу США можуть, застосувавши обмеження до компаній, залучених у проект "Північний потік-2".

"Ми бачили, як Росія в минулому використовувала свій природний газ як геополітичну зброю. Вона погрожує іншим країнам, вимагає у них гроші та залякує", - заявив член Республіканської партії, сенатор від штату Вайомінг Джон Баррассо, подаючи законопроект.

Нинішні і колишні чиновники США заявили, що такі санкції обговорювалися і можуть бути запроваджені за кілька тижнів, хоча поки жодних дій не було.

Нагадаємо, компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. У ніч проти середи, 25 липня, судно-трубопрокладач Castoro 10 розпочало роботи на наземній стикувальній станції під Лубміном в Грайфсвальдській затоці. 

ВідеоДо конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Автори документу вважають, що він дозволить країнам-членам НАТО уникнути примусу і політичних маніпуляцій з боку Росії. Очікується, що "Північний потік-2" введуть в експлуатацію наступного року, дозволи на будівництво видала влада Німеччини, Фінляндії і Швеції.

До конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції