Google запустив власну соціальну мережу на основі Gmail

Найбільш популярний у світі пошуковик запустив власну соціальну мережу, яка отримала назву Google Buzz - "Жива Стрічка Google".

Google Buzz
PCWorld
Google Buzz конкуруватиме з популярними соціальними мережами
Google запустив власну соціальну мережу, інтегровану в популярний поштовий сервіс Gmail.

10 лютого компанія представила новий продукт Google Buzz ("Жива Стрічка Google"). Розробники стверджують, що це простий інструмент з елементами соціальних мереж і мікроблогів, який дозволяє спілкуватися в Інтернеті, не виходячи зі своєї поштової скриньки Gmail.

Сервіс дозволяє користувачам обмінюватися своїми думками, фотографіями і відеофайлами як з персонального комп'ютера, так і з мобільного телефону.

У стрічці Google Buzz можна отримувати повідомлення, стежити за оновленнями статусів, постів, а також розміщувати і проглядати контент з інших ресурсів, зокрема відео з YouTube, фото з Flickr і Picasa.

Для кожного запису можна залишати коментарі або оцінки ("подобається" чи "не подобається"), а також можна підписатися і стежити за повідомленнями того або іншого користувача, і регулярно бачити його оновлення.

Крім Buzz для Gmail, Google запускає спеціальний мобільний додаток для Buzz, а також вбудовує технологію нового сервісу в мобільну версію свого сайту та інтерактивні карти.

Новий сервіс Google конкуруватиме з популярною соціальною мережею Facebook, яка з моменту запуску в 2004 році вже залучила близько 400 мільйонів користувачів.

При цьому Buzz спробує використати перевагу Gmail, який є третім за популярністю інтернет-сервісом електронної пошти в світі і має зараз близько 170 мільйонів регулярних користувачів.

Головне питання в тому, чи виявиться нова мережа настільки привабливою, щоб Google зміг переманити до себе постійних користувачів Facebook і Twitter.

Читайте також:

Google випустить планшетний комп'ютер услід за Apple

Сайт "Вконтакті" запустив власну "аську"

Засновники Google продадуть контроль в компанії за 5,5 млрд доларів

Google перевів користувачів Gmail на захищене з'єднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: