Канадські вчені розробили гнучкий iPhone (відео)

PaperPhone отримав усі функції сучасних смартфонів і позиціонується як "гнучкий iPhone". Управління пристроєм здійснюється за допомогою згинання екрану.

Учені з канадського університету Queen's розробили прототип гнучкого телефону з дисплеєм на електронному чорнилі. Новинка отримала назву PaperPhone.

За словами винахідників, новинка отримала усі функції сучасних смартфонів і позиціонується як "гнучкий iPhone". Управління пристроєм здійснюється згинанням екрану, що має розмір 9,5 сантиметрів по діагоналі.

Розробники заявляють, що протягом п'яти років подібна технологія отримає широке поширення на ринку. Зокрема, її можна буде застосовувати в пристроях для телефонних дзвінків, прослуховування музики і читання електронних книг.

Прототип пристрою дозволяє здійснювати перегортання сторінок згинанням краю дисплея. Також на ньому можна буде писати за допомогою стило. Ознайомитися з принципом роботи PaperPhone можна за допомогою цього відеоролика.

Розробка заснована на дисплеї, виготовленого за технологією компанії E Ink. Крім співробітників університету Queen's в робочу групу також увійшли представники університету штату Арізона (ASU) і компанії E Ink.

Сама E Ink нещодавно показала власні розробки в цій сфері. Так, компанія готує до випуску моделі дисплеїв на електронному чорнилі, які можна буде наносити на тканину, а також кольорові дисплеї.

Читайте також:

iPhone може замінити звичайні фотоапарати

Apple випустить "iPhone для бідних"

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: