Люди висадяться на Марс через 20-30 років

До пілотованого польоту на Марс необхідно вдосконалити системи життєзабезпечення та захисту від радіації - підготовка займе до 30 років.

Пілотований політ і висадка людини на Марсі - справа недалекого майбутнього, вважає директор управління пілотованих космічних польотів Європейського космічного агентства Томас Райтер.

"Я, наприклад, упевнений, що люди висадяться на Марсі. Терміни назвати важко. Я вважаю, що буде потрібно не менше 20 років на підготовку. До пілотованого польоту на Марс необхідно вдосконалити системи життєзабезпечення та захисту від радіації. Тому наразі найближча мета - це висадка на Місяць. А через 20 або 30 років ми дійсно зможемо відправити астронавтів на Марс", - сказав він у інтерв'ю Deutsche Welle.

До цього Райтер зазначив, що космічні програми не втратили того іміджевого значення, що вони мали в 1960-1980-х.

"Польоти до космосу й сьогодні можна вважати справою престижу, вони показник високоготехнологічного розвитку. Крім науково-технічного вони мають ще й важливе суспільне значення. Космічні польоти - це стимул для молоді присвятити себе науці", — сказав він.

Райтер літав у космос на російському кораблі "Союз" і на американському космічному човнику Discovery.Він працював на російській орбітальній станції "Мир" і на Міжнародній космічній станції (МКС), кілька разів виходив у відкритий космос. Загалом Райтер провів на орбіті 350 днів.

Читайте також:

Вчені NASA провели випробування для польоту на Марс

Астрономи побачили, як на Марсі виглядає захід Сонця (відео)

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: