Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці Землі стали свідками найяскравішого місячного шоу (фото)

Місяць пройшов найближчу до Землі точку своєї орбіти, вразивши спостерігачів надзвичайними кольорами і яскравими обрисами.

Надзвичайне місячне шоу побачили мешканці Землі в ніч на неділю, 6 травня – Місяць максимально наблизився до орбіти нашої планети.

За даними NASA, Місяць у повні був приблизно на 14% більшим і на 30% яскравішим, ніж в усі інші подібні періоди цього року.

Дивіться ФОТО: Супер-Місяць освітив нічне небо по всій Землі

Це відбулося через те, що супутник Землі пройшов так звану точку перигею – найближчу до Землі точку своєї орбіти. Відстань становила 356 тисяч 953 кілометри, тоді як середня відстань від Місяця до Землі – приблизно 384 тисячі кілометрів.

Цей ефект був помітний і неозброєним оком, а фотографи з усього світу змогли зробити унікальні знімки нічного неба і повного місяця.

"Кольори були вражаючими. Погода тут (в Ісландії – прим. ред.) для спостереження за Місяцем не могла бути кращою", - поділився своїм захватом фотограф-репортер Хальдор Сігурдссон.

Завдяки безхмарному небу на більшій частині України стати свідками супер-Місяця змогли і багато наших співвітчизників. На великому жовто-червонуватому шарі можна було без зусиль розгледіти яскраві та чіткі обриси кратерів та місячних басейнів.

ВідеоМешканці Землі стали свідками найяскравішого місячного шоу

Залиште свій коментар

Вибір редакції