Місячна аудиторія Facebook Messenger перевалила за мільярд

У самій соцмережі близько 1,6 млрд користувачів.

Місячна аудиторія програми Facebook Messenger перевищила мільярд чоловік.

Про це пише ВВС.Russian.

Додаток Messenger дублює обмін повідомленнями всередині соціальної мережі. Нещодавно компанія позбавила мобільних користувачів можливості відправляти повідомлення з Facebook своїм друзям безпосередньо без використання програми.

Facebook давно планує розширити свою лінійку продуктів за допомогою мобільних додатків. Як відзначають аналітики, велика база користувачів Messenger може в цьому допомогти. У самій соцмережі близько 1,6 млрд користувачів.

Також компанія володіє месенджером WhatsApp, яким користуються близько мільярда осіб, і сервісом Instagram, кількість користувачів якого перевищує 500 млн осіб.

Нагадаємо, що у п'ятницю, 8 липня, соцмережа Facebook оголосила про тестування можливості створення засекречених діалогів в месенджері.

"Секретні" діалоги будуть закодовані таким чином, що написане буде доступно тільки користувачам двох пристроїв, з яких відбувається розмова, і навіть сам Facebook не зможе їх прочитати. Також їх неможливо буде передати в правоохоронні органи, навіть якщо ті будуть просити про це дуже наполегливо.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: