Молодь надає перевагу незахищеному сексу

Найбільший ріст числа молодих людей, які не користуються контрцепцією, спостерігається у Франції.

Число молодих людей, які не користуються протизаплідними засобами, значно зросла в країнах Європи та США. Такі результати опитування, проведеного серед мешканців трьох десятків країн світу у віці від 15 до 24 років і приуроченого до Всесвітнього дня контрацепції.

Результати опитування, отримані у 2011 році, були зіставлені з даними аналогічних досліджень 2009 і 2010 років. Найбільш значне зростання числа молодих людей, які нехтують контрацепцією, відзначений у Франції, США і Великобританії.

Зокрема, у Франції число респондентів, які займалися незахищеним сексом з новим партнером, зросла в порівнянні з даними минулого року більш ніж в два рази (з 19 до 40 відсотків від загального числа опитаних). У Штатах аналогічний показник збільшився більш ніж на третину (з 38 до 53 відсотків), у Великобританії - на одну п'яту (з 36 до 43 відсотків).

За даними авторів дослідження, в середньому по Європі частка молодих людей, які зізналися в незахищеному сексі, зросла порівняно з минулим роком з 36 до 46 відсотків. Протилежна тенденція була відзначена в країнах Латинської Америки - там відповідний показник, навпаки, скоротився з 56 до 48 відсотків. У країнах Південно-Східної Азії ситуація практично не змінилася, в Африці опитування в 2010 році не проводилося.

"Отримані дані показують, що багато молодих людей мало інформовані про статеве життя, соромляться купувати засоби контрацепції, або вимагати їх використання з метою захиститися від небажаної вагітності, або захворювань, що передаються статевим шляхом", - заявила, коментуючи результати опитування, представник Міжнародної федерації планування сім'ї Дженіфер Вудсайд.

У дослідженні, проведеному на замовлення фармацевтичної кампанії Bayer, взяли участь 6 тисяч респондентів з 29 країн світу у віці від 15 до 24 років.

Читайте також:

Жінки стають волохатими від сексу з презервативом

Француза оштрафовано за невиконання подружнього обов'язку

Південна Африка відмовилась від презервативів з Китаю через розмір

Винайдено першу безпечну протизаплідну таблетку для чоловіків

У Великобританії виник дефіцит презервативів

ВідеоСьогодні - День контрацепції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: