NASA оприлюднило унікальне відео Землі очима астронавта

За сім хвилин, не чекаючи повного обороту космічної станції навколо Землі, глядач може побачити і Мадагаскар, і джунглі Амазонки.

Унікальний відеосюжет, знятий на навколоземній орбіті, склав вчений з NASA Джастін Вілкінсон. Особливість його в тому, що невеликий фільм увібрав в себе найкращі кадри, зняті космічними дослідниками в різний час.

За сім хвилин, не чекаючи повного обороту космічної станції навколо Землі, глядач може побачити і Мадагаскар, і джунглі Амазонки.

До найкрасивіших місць планети астронавти включають червоні піски пустелі Наміб, відзначає доктор Вілкінсон. Тому саме з них починається сюжет, до якого також входять згаслі вулкани Сицилії і Камчатки.

Глядач може відчути себе на екскурсії по власній планеті: закадровий голос доктора Вілкінсона розповідає і про вид урагану зверху, і про грозові фронти, що формуються над бразильськими джунглями.

Особливу увагу він приділив своїй рідній країні - над Техасом він виявив два підозрілих кола, які є ознакою або вулканів, або якоїсь ще підземної діяльності.

Вся робота доктора Вілкінсона присвячена зйомкам земної поверхні - вчений працює в Службі NASA зі спостереження за Землею. Станом на квітень 2011 року на сайт цієї служби завантажили більше мільйона аматорських фотографій.

Читайте також:

NASA отримало найдосконаліший знімок чорної діри

Планети сонячної системи вперше за 100 років вирівнялися в ряд

Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: