NASA оприлюднило унікальне відео Землі очима астронавта

За сім хвилин, не чекаючи повного обороту космічної станції навколо Землі, глядач може побачити і Мадагаскар, і джунглі Амазонки.

Унікальний відеосюжет, знятий на навколоземній орбіті, склав вчений з NASA Джастін Вілкінсон. Особливість його в тому, що невеликий фільм увібрав в себе найкращі кадри, зняті космічними дослідниками в різний час.

За сім хвилин, не чекаючи повного обороту космічної станції навколо Землі, глядач може побачити і Мадагаскар, і джунглі Амазонки.

До найкрасивіших місць планети астронавти включають червоні піски пустелі Наміб, відзначає доктор Вілкінсон. Тому саме з них починається сюжет, до якого також входять згаслі вулкани Сицилії і Камчатки.

Глядач може відчути себе на екскурсії по власній планеті: закадровий голос доктора Вілкінсона розповідає і про вид урагану зверху, і про грозові фронти, що формуються над бразильськими джунглями.

Особливу увагу він приділив своїй рідній країні - над Техасом він виявив два підозрілих кола, які є ознакою або вулканів, або якоїсь ще підземної діяльності.

Вся робота доктора Вілкінсона присвячена зйомкам земної поверхні - вчений працює в Службі NASA зі спостереження за Землею. Станом на квітень 2011 року на сайт цієї служби завантажили більше мільйона аматорських фотографій.

Читайте також:

NASA отримало найдосконаліший знімок чорної діри

Планети сонячної системи вперше за 100 років вирівнялися в ряд

Вчені висунули нову гіпотезу походження життя на Землі

ВідеоNASA оприлюднило унікальне відео Землі очима астронавта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: