Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер винахідник електронної пошти та символу @

Томлінсон запропонував пересилати текстові повідомлення між двома віддаленими комп'ютерами.

Рэй Томлинсон
Вікіпедія
Винахідник електронної пошти та символу @ Рей Томлінсон помер у віці 74 років.

Причиною смерті комп'ютерного інженера став серцевий напад.

У 1971 році Томлінсон запропонував пересилати текстові повідомлення між двома віддаленими комп'ютерами за допомогою спеціальної команди SNDMSG. У тому ж році він відправив перше повідомлення між двома комп'ютерами мережі ARPANET — прототипом сучасної мережі Інтернет. У наступні роки Томлінсон додав до функціональних можливостяй мережі підтримку сервісу e-mail і вибрав символ @, щоб визначити приналежність поштових адрес певним системам.

Крім того, він розробив програми TENEX, що дозволяє комп'ютерам обмінюватися текстовими повідомленнями, і CPYNET, яка дала користувачам можливість пересилати файли і забезпечувати їх схоронність. У 2012 році винахідник увійшов до зал слави Інтернету.

Нагадаємо, що раніше фахівець в області спецефектів Тоні Дайсон був знайдений мертвим в своєму будинку на Мальті. Чоловік відомий створенням робота R2D2 з "Зоряних воєн".

Тіло 68-річного британця було виявлено після того, як його друзі помітили, що він відсутній протягом декількох днів, і звернулися в поліцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції