Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Понад мільйон паролів від "Яндекс.пошти" злили в інтернет

Всього нібито було скомпрометовано 1 261 809 акаунтів.

Більше мільйона логінів і паролів до облікових записів "Яндекс.пошти" були розміщені в інтернеті. Водночас, представники "Яндекса" заперечують можливість витоку цих даних.

Про появу на деяких хакерських сайтах бази даних з логінами і паролями від пошти "Яндекса" повідомив напередодні ввечері один з користувачів сайту "Хабрахабр". Всього нібито було скомпрометовано 1 261 809 акаунтів.

Деякі користувачі спеціалізованих форумів, де розміщена база даних, стверджують, що знайшли там і свої акаунти. Але в "Яндексі" заперечують можливість отримання хакерами цих даних з серверів пошуковика.

"Паролі користувачів "Яндекса" надійно захищені і не зберігаються у відкритому вигляді. Тому опублікований список - це не "злом" і не "витік" "Яндекса". Наші фахівці перевіряють цей список, і поки немає підстав вважати, що серед опублікованих акаунтів є ті, що належать "живим" користувачам", - розповіли представники пошуковика.

Попри це, ТСН.ua все ж рекомендує поміняти паролі від акаунта. Тим паче, його слід змінити, якщо ваш пароль збігається з найпопулярнішими варіантами - 123456, 123456789, або 111111.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції