Російський космічний корабель впав через сміття у двигуні

Експерти дійшли висновку, що "Прогрес" впав через засмічення тракту подачі палива у газогенераторі двигуна третього ступеня.

Аварія ракети-носія "Союз-У" з космічним кораблем "Прогрес" на борту сталася через засмічення тракту подачі палива у газогенераторі двигуна третього ступеня.

До такого висновку дійшла міжвідомча комісія із запуску апарату, повідомляється 8 вересня на сайті Роскосмосу.

Вивчивши телеметричну інформацію, експерти встановили, що витрата пального в газогенераторі зменшилася. Це призвело до порушення умов роботи та зниження параметрів двигуна і його подальшого виключення по команді "Аварійне вимкнення двигуна", вказується в прес-релізі.

Комісія вирішила, що "виявлений виробничий дефект є випадковим".

Тим не менш, експерти підкреслюють, що рішення про поодинокість подібного дефекту "слід прийняти тільки після повторної перевірки та проведення подальшого контролю за спеціальною програмою всього заділу виготовлених двигунних установок".

Нагадаємо, 24 серпня російский космічний корабель "Прогрес", що стартував з вантажем з космодрому Байконур на Міжнародну космічну станцію (МКС), зазнав аварії над Алтаєм.

На 325-й секунді польоту неполадки в паливній системі третього ступеня призвели до вимкнення двигуна. Третій ступінь разом з космічною вантажівкою почав падати, увійшов в щільні шари атмосфери і вибухнув.

Пошуки уламків ракети і корабля поки що результатів не дали.

Читайте також:

Розбився російський космічний корабель

Величезна вогняна куля пролетіла над Одещиною

Росія затопить Міжнародну космічну станцію в 2020 році

Американці будуватимуть приватні космопорти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: