Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

Російські розробники антивірусного забезпечення "Доктор Веб" включили соціальну мережу "Вконтакті" в список порнографічних сайтів.

Російський розробник антивіруса "Доктор Веб" назвав соціальну мережу "Вконтакте" порнографічною і включив її в список ресурсів, що містять порно, обмеживши відвідування сайту.

Фільтрація, що використовується в програмах компанії, здійснюється за тематичним принципом. Співробітники регулярно спостерігають за ресурсами в мережі і додають або прибирають ресурси з тематичних блоків.

Адміністрація "Вконтакте" дуже здивована діями компанії "Доктор Веб". За словами виконавчого директора соціальної мережі Льва Левієва, ресурс боровся і продовжує боротися з порнографією, оперативно видаляючи небажаний контент.

Тим не менше, відзначає він, порнографія - це проблема усього інтернету, а не тільки конкретної соціальної мережі, а тому незрозуміло, чому був обраний саме "Вконтакте".

В свою чергу, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що Верховна рада на законодавчому рівні повинна заблокувати діяльність сайтів, які займаються поширенням заборонених матеріалів. До таких ресурсів міністр відніс і сайт "ВКонтакте".

Як повідомлялося раніше, українські правоохоронні органи співпрацюють з російськими органами правопорядку в боротьбі з розповсюдженням нелегальних матеріалів в соціальній мережі "ВКонтакте".

Читайте также:

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Сайт "ВКонтакті" не працював близько чотирьох годин

"В контакті" почали конфіскацію акаунтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: