Смартфони зможуть діагностувати струс мозку

У зв'язку зі зростаючою частотою струсів мозку в США вчені розробили програму для смартфонів, яка допоможе провести ранню діагностику травми.

Американські вчені розробили додаток для смартфонів, що допомагає розпізнати струс мозку відразу після його отримання.

Ця програма була створена співробітниками Університету Північної Кароліни, Дитячого національного медичного центру і компанії Psychological Assessment Resources Inc.

Вона задає користувачеві ряд питань, по відповідях на які оцінює ймовірність струсу. Якщо ця ймовірність виявляється досить високою, додаток може відправити електронний лист з отриманими даними лікарю.

Перелік питань що становить основу програми, був створений за діагностичним матеріалами Центрів з контролю і профілактики захворювань США. Питання стосуються мислення і запам'ятовування, фізичних симптомів, емоційного статусу і сну. Крім того, додаток збирає інформацію про механізм і час отримання травми, а також про зміни симптомів у динаміці.

Програма розрахована на використання як самою людиною з травмою голови, так і людьми, що знаходяться поряд з нею.

Як пояснив автор розробки Джейсон Михалик, нова програма покликана зменшити число ускладнень і запобігати деяким наслідкам струсів мозку шляхом раннього виявлення цього типу травми і направлення пацієнта до лікаря.

Проблема зростаючої частоти струсів мозку в США, особливо при заняттях спортом, останнім часом постала настільки гостро, що було засновано Національне співробітництво зі струсів у спорті, до складу якого увійшли тренери, лікарі, виробники спорядження і батьки дітей-спортсменів.

Читайте також:

Німецькі вчені створили невидимий смартфон (відео)

Apple спростувало інформацію про стеження за користувачами: смартфони самі зберігають ці дані

Канадські вчені розробили гнучкий iPhone (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: