Створено окуляри для глибокого занурення у віртуальний світ

Дата публікації
Перегляди
3853
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вихід пристроя на ринок запланований на кінець 2012 року, а вартість - близько 1000 доларів.

Окуляри Natalia для занурення у віртуальний світ / Фото: DVICE
Американська компанія Sensics представила на виставці побутової електроніки в Лас-Вегасі (CES 2012) зовсім нові окуляри-дисплей для занурення у віртуальну або доповнену реальність.

Новий пристрій під назвою Natalia ґрунтовно підготовлений для створення якісної ілюзії переміщення людини у віртуальну або змішану реальність. Окуляри забезпечують передачу інформації в обидві сторони.

Пристрій не тільки дозволяє бачити тривимірний світ у високій якості, але й зчитує в реальному часі жести власника, а також вимірює положення його голови.

Подвійний дисплей на органічних світлодіодах, встановлений всередині цих окулярів, показує тривимірну картинку з роздільною здатністю 1280 х 1024 точки (також можлива підтримка 720p).

При цьому забезпечується відмінне для таких систем поле зору в 64 градуси. Доповнює картинку стереозвук (солідні навушники є частиною апарату).

Для введення інформації у віртуальний світ передбачений вбудований мікрофон. А головне - з зовнішнього боку окулярів розташовані 11 камер для зйомки і розпізнавання жестів користувача.

Так людина може безпосередньо взаємодіяти з об'єктами в вигаданому всесвіті або давати команди об'єктам у доповненій реальності.

Вихід "Наталі" на ринок запланований на кінець 2012 року. Передбачувана ціна - близько 1000 доларів.

Читайте також:

Вчені винайшли мікрохвильову YouTube-пічку

Створено камеру з частотою трильйон кадрів на секунду (відео)

Диво-машина їздить на суміші Coca - Cola з Mentos (відео)

Данці створили унікальні окуляри-антидепресанти (відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3853
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація