Топ-5 винаходів Стіва Джобса

Стіва Джобса називають Томасом Едісоном нашого часу. І таке порівняння обгрунтовують тим, що його ім'я значиться в 313 патентах на найрізноманітніші девайси.

Стіва Джобса називають Томасом Едісоном нашого часу за велику кількість винаходів, які змінили світ протягом останніх десятиліть.

Його рука торкнулася як першого комп'ютера Macintosh, так і різних модифікацій плеєрів iPod, смартфонів iPhone і популярних планшетів iPad.

 

Apple macintosh
Apple macintosh
1. Apple Macintosh або просто Mac. Випущений 24 січня 1984 року. Це був перший популярний персональний комп'ютер, у якому використано графічний інтерфейс (спочатку миша була розроблена в 1967 році Дугласом Енгельбартом в NLS (oN Line System), замість стандартного на той момент інтерфейсу командного рядка. Незабаром після цього компанія припинила розробку і виробництво сімейства Apple II, яке раніше було головним джерелом доходу компанії.

 

Apple презентувала нові продуки_3
AFP
iPod
2. іPod. Стів Джобс є правовласником 85 патентів, що стосуються iPod. Заявка на патент, в якій описувався зовнішній вид медіа-плеєра, була подана в Патентне Бюро США 22 жовтня 2001 року - за один день до презентації першого iPod.

 

Презентація нового смартфону iPhone 4S від Apple_20
AFP
iPhone
3. iPhone. У 2007 році Джобс звернув свою увагу на стільниковий зв'язок. У цьому ж році він представив світу iPhone, який, поступивши у продаж в червні. Швидко було продано більше 6 мільйонів екземплярів, і iPhone зрівнявся за популярністю з деякими марками, які були присутні на ринку роками, наприклад з Blackberry. iPhone - це не тільки мобільник, це також точка виходу в Інтернет з просунутим користувальницьким інтерфейсом і великою бібліотекою додатків, створених великою армією програмістів Apple і просто ентузіастів.

 

iPad2_5
Apple
iPad
4. iPad. У січні 2010 року Джобс оголосив про те, що незабаром Apple представить новий міні-комп'ютер. Схожий по суті на iPhone, він буде мати екран набагато більшого розміру, що зробить більш зручним та приємним такі речі, як читання, ігри та перегляд відео. Пристрій було представлено в Сан-Франциско 27 січня 2010 року. Apple iPad є класичним прикладом інтернет-планшетів і принципово відрізняється від персональних комп'ютерів. Багато аналітиків відносять інтернет-планшети до пристроїв посткомпьютерної епохи, які є простішими і зрозумілішим за звичні персональні комп'ютери і з часом можуть витіснити ПК з ІТ-ринку.

 

Pixar
Pixar
5. Pixar. У 1986 році Джобс купив The Graphics Group (пізніше перейменовану в Pixar) у підрозділу комп'ютерної графіки Lucasfilm за 10 мільйонів доларів, 5 з яких були надані компанії в якості засобів для розвитку. Після декількох років збитковості продажів Pixar Image Computer вона уклала контракт з Disney на виробництво кілька комп'ютерних мультфільмів, які Disney мав співфінансувати і поширювати. Перший мультфільм, зроблений у партнерстві в 1995 році - "Історія іграшок" - приніс студії славу і визнання критиків. Протягом наступних 15 років під керівництвом креативного директора Джона Лассетера компанія виробила касові хіти "Корпорація монстрів" (2001), "Тачки"(2006), "ВАЛЛ-І" (2008), "Вгору" (2009) та "Історія іграшок: Велика втеча" (2010) та ін.

"У пошуках Немо", "Суперсімейка", "Рататуй2, "ВАЛЛ-І", "Вгору" і "Історія іграшок: Велика втеча" отримали по "Оскару" як кращі анімаційні повнометражні фільми.

У четвер, 6 жовтня, стало відомо про смерть Джобса.

Все про прощання світової спільноти зі Стівом Джобсом читайте тут

Читайте також:

Гейтс попрощався з Джобсом його улюбленою фразою

Мільйони фанатів Apple прощаються з Джобсом: Спочивай з миром в iРаю

Помер засновник Apple Стів Джобс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: