Twitter хоче прибрати кнопку "лайк"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засновник соцмережі зізнався, що вона ніколи йому не подобалася.

Засновник Twitter Джек Дорсі на минулому тижні зізнався, що він не був прихильником кнопки у формі серця, яке означає "подобається" і що потрібно буде позбутися від нього найближчим часом.

Про це у понеділок, 29 жовтня, пише The Telegraph.

У той же час, користувачі Twitter були дуже здивовані ставленням Дорсі до кнопки "подобається". Багато користувачів відзначили, що у сервісу є більш серйозні проблеми, і що зміна базової функціональності була б неправильним початком для вдосконалення платформи.

Ця функція була введена у 2015 році, щоб замінити попередню кнопку "обране", яка була у формі зірки та давала змогу користувачам додавати в закладки записи, щоб прочитати їх пізніше.

У березні 2018 року Twitter представив функцію закладок, яка дозволяє користувачам конфіденційно зберігати твіти, не натискаючи кнопку Like.

Нагадаємо, раніше у жовтні Twitter опублікував архів з мільйонами дописів, фотографій, відео та назвав тисячі акаунтів, які було заблоковано за підозрою у втручанні у вибори у США. Ці акаунти та дописи було заблоковано, однак соцмережа вирішила зробити для них окремий доступ, аби їх могли вивчати незалежні дослідники, науковці та журналісти, які можуть внести більшу ясність у питання іноземного втручання у політичні дискусії країни.

ВідеоFacebook та Twitter допомагатимуть британському уряду в розслідуванні впливу РФ на "Брексіт"

Залиште свій коментар

Вибір редакції