Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців

Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців

Українці полюбили шару в інтернеті більше росіян і американців / Фото: Архів

Українських юзерів найбільше цікавлять безкоштовні можливості інтернету - завантаження фільмів, музики та ігор з торентів.

Українські користувачі купують і безкоштовно качають в інтернеті музику, фільми і відео набагато активніше, ніж російські, і американські.

Про це свідчать дані дослідження ConsumerLab Infocom Study 2011 компанії Ericsson.

Українських користувачів найбільше цікавлять безкоштовні можливості інтернету - дзвінки по Skype, а також перегляд і завантаження відео зі спеціалізованих файлообмінників і торрентів.

Водночас американці більш вправні у відправці листів по email, у користуванні мобільними додатками і мобільним банкінгом.

96% українських користувачів регулярно зайняті веб-серфінгом в особистих цілях, 49% - для по роботі. Цікаво, що в Росії останній показник становить лише 32%.

68% наших користувачів спілкуються в соцмережах, 35% - в месенджерах., 28% - користуються IP-телефонією.

Читайте також: Українські жінки перевершили чоловіків у посиденьках в інтернеті

Дивляться короткі відеокліпи - 50%, довгі - 39%, завантажують безкоштовну музику - 31%, слухають музику онлайн - 37%, грають в онлайн ігри - 31%.

Дослідники кажуть, що український ринок відрізняється від російського і навіть американського більш високим рівнем користування контентом (музикою і відео).

Втім, варто враховувати, що у дослідженні американського ринку опитувалися користувачі не тільки міст, а й мешканці сіл і віддалених місцевостей, які природно, не настільки просунуті, як городяни.

Також наші юзери набагато активніше, ніж російські користуються веб-версіями друкованих газет і журналів (48% проти 31%).

Такий стан речей цілком логічний, враховуючи пристрасть українців до піратського контенту. Втім, дослідження шведської компанії показує, що українці також досить активно купують і платний контент (музику і відео).

Цією активністю регулярно займається 19% наших користувачів. Для порівняння, в Росії цей показник знаходиться на рівні всього 11%.

Українці також досить активно користуються сервісом електронної пошти. Особисте листування ведуть 69% користувачів, робоче листування - 41%.

Читайте також: Гортання сайтів змінять з вертикального на горизонтальне

Водночас українці практично не користуються послугами Інтернет-банкінгу. Цим напрямком зайнято всього 14% наших користувачів. У Росії на його частку припадає 6%, в той час як у США - 56%.

Проникнення Інтернету в містах в Україні, за даними Ericsson, становить 49% проти 72% у росіян.

Проникнення настільних ПК в містах складає 63%, ноутбуків 26%. Для порівняння, ті ж показники в Росії - 74% і 40% відповідно.

Що стосується США, то в цій країні проникнення комп'ютерної техніки в цілому по країні (тобто з урахуванням сільських місцевостей) сягнуло 73% і 67%.

Набагато менш популярні поки що портативні пристрої. Проникнення нетбуків і планшетів в наших містах складає 4% і 3% відповідно. У Росії - 8% і 3%.

Читайте також:

Internet Explorer встановив рекорд з падіння популярності

"ВКонтакте" перетвориться на "наворочений" LiveJournal

Створено пристрій, який зробить електронні повідомлення запашними

Інтернет-магазини без офісів штрафуватимуть

Повʼязані теми:

Наступна публікація