Вчені винайшли препарат, який дозволяє довго не спати

Американські вчені винайшли препарат "лонгдейзін", який може змінювати біоритми людини, що надає їй змогу постійно бути у бадьорому стані.

Вченим вдалося зробити унікальний прорив у генетиці. За рахунок зміщення біологічних ритмів дослідники знайшли спосіб штучно продовжувати період "неспання" на десять годин.

У досягненні подібного результату, за даними генетиків, може допомогти препарат, який носить назву "лонгдейзін", що в перекладі означає "подовжувач дня".

На думку вчених, використання даного препарату допоможе людям, які за службовим обов'язком часто подорожують, перетинаючи часові пояси і порушуючи свій природний біоритм життя. Неоціненну допомогу препарат зробить і тим, хто змушений працювати позмінно - то вдень, то вночі.

Хімічна основа "лонгдейзіна" була виявлена групою японських вчених, яку очолює доктор Тсійоші Хирота,. Вчені проводили експерименти з впровадження отриманих штучним шляхом генів у клітини, уражені раком. Серед інших характеристик дії на ракові клітини були присутні вимірювання біоритмів цих клітин. Всі дані фіксувалися. Чисту ж речовина зуміли виділити вже американські фахівці з Університету Каліфорнії в Сан-Дієго.

"Лонгдейзін", який змушує сповільнитися або прискоритися біологічний годинник, дозволить людям швидко адаптуватися до різкої зміни часового поясу.

"Вийшовши з літака на іншому кінці земної кулі, за допомогою тільки однієї таблетки можна повернутися в нормальне русло життя", - розповів Стів Кей, декан біологічного факультету Каліфорнійського університету.

Варто відзначити, що вплив препарату на людину досі не протестований. Поки за допомогою "лонгдейзіна" вдалося перевести біологічний годинник лише у гризунів і риб. Незабаром нові ліки будуть випробувані на тваринах і добровольцях.

Читайте також:

Жіночу фригідність лікуватимуть екстазі

Секс з колегами покращує якість роботи

Вчені знайшли жінку, яка ніколи не відчуває страху

Вчені визначили націю, яка п'є більше всіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: