Вчені знайшли найбільш безлюдне місце на Землі

Найбільш важкодоступна точка на Землі знаходиться у горах Тибету на висоті 5,2 кілометра над рівнем моря.

Італійські учені визначили, де знаходиться найбільш "незаймана" ділянка землі на планеті. За даними науковців, це місце в горах Тибету на висоті 5,2 кілометра над рівнем моря.

Поряд розташоване досить велике місто, але шлях від нього до вказаної вершини займе не менше трьох тижнів. Ця місцевість доволі складна для пересування і тому сюди рідко ступає нога людини.

Учені побудували модель, в якій було враховано безліч різноманітних мап і способів дістатися до того чи іншого місця на планеті від найближчого великого міста. У модель також були закладені дані про особливості ландшафту, наявність шляхів, необхідність перетину кордонів між державами.

Результати дослідження довели, що 90% територій знаходяться поблизу великих населених пункту, звідки можна дістатися до місця протягом максимум двох днів.

Таким чином і було вирахуване найбільш безлюдне місце на Землі. До цієї важкодоступної точки в горах Тибету можна дістатися лише за 21 день.

Великий Тибет розташований на південно-західній околиці Китаю. Там на високогір'ї суворі кліматичні умови і велика різниця температур вдень і вночі.

Довгий час Тибет був закритою країною, і потрапити туди було майже неможливо. Лише кілька років тому ця територія відкрилася для іноземців. У Тибеті більше 2 тисяч храмів і монастирів - це унікальна скарбниця культури і традицій Сходу. Цю країну називають "Дахом Світу". Весь шлях Тибетом пролягає на висоті 4500-5000 метрів.

Читайте також:

Топ-10 найкращих розваг для екстремалів

На берег Японії викинуло океанського монстра

8 див світу, знищених туристами

Атлантиду майя знайшли на дні озера в Гватемалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: