"ВКонтакте" вже тестує відеодзвінки між користувачами

Дата публікації
Перегляди
3455
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"ВКонтакте" вже тестує відеодзвінки між користувачами

"ВКонтакте" почала тестування відеодзвінків між користувачами / Фото: CNews

За неофіційними даними, користувачі, які зареєструвалися в соцмережі в числі першого мільйона, можуть здійснювати відеоззвінки.

Соціальна мережа "ВКонтакте" почала обмежене тестування функції відеодзвінків, повідомляють користувачі неофіційної групи, в якій публікуються новини соцмережі.

За даними учасників групи, можливість протестувати функцію відеочату мають лише ті люди, які зареєструвалися в соціальній мережі в числі першого мільйона користувачів.

Це стосується як ініціатора виклику, так і абонента. При дотриманні цієї умови стандартна кнопка "Відправити повідомлення" змінює свій вигляд - на ній додатково з'являється зображення відеокамери, що активує режим відеодзвінка.

За відгуками користувачів, які мали можливість випробувати нову функцію, її робота поки нестабільна - з'єднання може розірватися всього через кілька секунд після встановлення відеозв'язку.

Зазначимо, "ВКонтакте" однією з останніх приступила до тестування функції відеочату.

Соцмережа Google+ вже з моменту свого запуску влітку 2011 року мала вбудований інструмент для організації відеоконференцій.

Незабаром після початку роботи Google+, найбільша у світі соціальна мережа Facebook також обзавелася функцією відеочату, що була створена у партнерстві з популярним сервісом інтернет-телефонії Skype.

Зазначимо, що коментарі від офіційних представників "ВКонтакте" поки що відсутні.

Читайте також:

У Криму "ВКонтакте" довела щасливе подружжя до розлучення

Павло Дуров спростував чутки про закриття "ВКонтакте"

"Вконтакте" заборонила рекламодавцям дурити користувачів

Продюсери вимагають від "ВКонтакте" видалити 500 фільмів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3455
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація