Volkswagen створив автомобіль майбутнього

Максимальна швидкість авто сягає майже 100 кілометрів на годину, а повітряні подушки і чотири потужних вентилятора піднімають агрегат майбутнього в повітря.

Німецький бренд Volkswagen розробив новий унікальний транспортний засіб, позашляховик Volkswagen Aqua, який може пересуватися не тільки по землі, але навіть по льоду і воді.

Volkswagen Aqua є позашляховиком на повітряній подушці. Проект унікальної машини, що працює на водні, був розроблений 21-річним Юханом Чжаном, випускником університету Сіху (Китай).Машина була розроблена як відповідь на проблему китайського бездоріжжя і може подорожувати по всіляких поверхнях, включаючи навіть водну гладь (озера, річки), заболочені території і сніжний покрив.

Volkswagen Aqua працює на кількох двигунах. Його паливний бак з воднем запускає головний мотор, який приводить в рух основний вентилятор. Останній і створює повітряну подушку, що дозволяє позашляховику триматися на воді.

Максимальна швидкість, яку розвиває транспортний засіб на повітряній подушці, сягає майже 100 кілометрів на годину.  Незвичайний вид авто додає його обтічна форма.Volkswagen Aqua_7
www.volkswagenaqua.com
Volkswagen Aqua
Гладкі повітряні подушки і чотири потужних вентилятора піднімають агрегат майбутнього в повітря.

Вентилятори, розташовані ззаду, відповідають власне за рух транспортного засобу, вони працюють від своїх електромоторах.Машина розрахована на двох осіб, її екстер'єр та інтер'єр виконані в мінімалістичному стилі. Взагалі позашляховик відмінно втілює філософію Volkswagen в плані дизайну, демонструючи відсутність ліній роз'єму і лаконічний зовнішній вигляд.

Відзначимо, що екологічно безпечне мегаавто абсолютно не забруднює атмосферу, так як високотехнологічні двигуни замість пального палива використовують водневе.

Телескопічнн кермо покращує якість управління. На Volkswagen Aqua можна пересуватися практично по будь-якій місцевості завдяки функції регулювання кліренсу.

Volkswagen Aqua був номінований на здобуття престижної нагороди CDN Car Design Awards China, яку в Китаї отримують молоді дизайнери, що розробляють проекти автомобілів.

Читайте також:

У Ле Бурже презентували революційний літальний апарат без крил

Австралія почала будівництво гіперзвукового космічного безпілотника

BMW представила супер-родстер - "автомобіль майбутнього"

Toyota випустила гламурний концепт iQ Disco: диско на колесах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: