Windows 8 вийде в 2012 році

Вихід нової версії операційної системи Windows очікується у 2012 році. Бета-версія, ймовірно, з'явиться до кінця поточного року.

Генеральний директор Microsoft Стів Балмер нарешті назвав строки виходу наступної версії операційної системи Windows для персональних комп'ютерів.

За словами Балмера, Windows 8 вийде в 2012 році. Він охарактеризував Windows 8 як "наступне покоління Windows-систем", а також уточнив, що ОС буде працювати як на комп'ютерах, так і на планшетах.

Крім того, стало відомо, що Microsoft може провести демонстрацію інтерфейсу Windows 8 для планшетів уже наступного тижня.

Презентацію, з чуток, очолить головний фахівець з розробки Windows Стівен Сінофскі, і станеться це на конференції D: All Things Digital.

Windows 8 стане першою ОС Microsoft для персональних комп'ютерів, що підтримує поряд з платформами х86 процесори з архітектурою ARM.

Операційна система, за попередніми даними, отримає покращену функцію переходу комп'ютера в "сплячий" режим, вбудовані засоби для перегляду документів у форматі PDF і, можливо, доступ до веб-магазину додатків.

Бета-версія Windows 8, вочевидь, вийде в третьому-четвертому кварталі поточного року.

Читайте також:

Стів Балмер пообіцяв змінити Windows так, що її буде не впізнати

IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

Хакери зламали систему безпеки Google Chrome

Microsoft показала першу версію Internet Explorer 10

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: