Арестович запропонував перейменувати Україну

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Арестович запропонував перейменувати Україну

Право на владу

Україна повинна боротися за спадщину Київської Русі, вважає Арестович, і тому виступає за подвійну назву країни.

Радник керівника Офісу президента, речник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що Україну потрібно перейменувати в Русь-Україну, щоб забрати у Росії право на історію і спадщину Київської Русі.

Про це він заявив в інтерв'ю журналісту Роману Цимбалюку.

"Треба у них відібрати бренд "руських" врешті-решт. Я борюся над тим, щоб ми називали війну правильно, наприклад, русько-російська війна. Зараз же йде русько-російська війна. Так щоб потролити по-справжньому, русько-російська. Русь - це ми", - сказав Арестович.

Він також поділився ідеєю створення подвійної назви України.

"Русь — це ми… руси, русини… Я б змінив назву держави, назвав би нас Русь-Україна, подвійну назву зробив би", - зауважив речник в ТКГ. На запитання про те, коли буде указ Зеленського про перейменування, Арестович відповів: "Ми працюємо над цим. Це закрило б тему зрештою".

За його словами, Росія вкрала для себе історію України, привласнила українські досягнення, тому Україна повинна боротися за спадщину Київської Русі та вже перемагає на міжнародному рівні. "Перехоплення спадщини Київської Русі" - є головним завданням, на думку Арестовича.

  • Нагадаємо, президент Володимир Зеленський у День Хрещення Київської Русі нагадав, що Україна є спадкоємицею однієї з наймогутніших держав середньовічної Європи, а хрещення Русі - "це не частина нашої історії, це і є наша історія".
  • "Нам не треба доводити це історичними трактатами, роботами, статтями. Бо наші докази не на папері, а в металі й камені. Не в міфах і легендах, а в наших містах і на наших вулицях", - зазначив президент.
Наступна публікація