Більшість росіян схвалили помилування Савченко

Водночас третина жителів РФ вважає, що українці слід було відбувати весь термін у РФ.

Майже половина росіян (43%) в цілому позитивно ставляться до помилування президентом РФ української льотчиці і депутата Надії Савченко і її обміну на російських ГРУвців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова, повідомляє РІА Новини з посиланням на "Левада-центр" за підсумками проведеного опитування.

Негативно до помилування та обміну поставилися 27% опитаних, у 9% відповідь на запитання викликала труднощі. П'ята частина респондентів нічого не чула про Савченко.

Третина росіян (34%) вважають, що Савченко слід було відбувати весь термін у РФ, більше половини опитаних (56%) схиляються до того, що її потрібно було обміняти на засуджених в Україні росіян. Причому такої думки до самого обміну дотримувалися тільки 38% респондентів. Десята частина (11%) не змогла відповісти на запитання.

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину.

Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики.

Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до летовища своїм ходом.

Після зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, вона вибачилася перед побратимами за те, що досі жива.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: