Донецький Беркут побив на мітингу інваліда

Дата публікації
Перегляди
2370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донецький Беркут побив на мітингу інваліда

Інвалід не віддавав беркутівцям намет / Фото: 62.ua

Інвалід, який приїхав з Макіївки підтримати мітинг, не віддавав їм намет.

Під час мітингу під стінами Донецької обласної прокуратури в понеділок, 2 квітню постраждав інвалід.

Як передають "Коментарі", про це заявив депутат Ленінської районної ради Дмитро Верзілов. За його словами, представники громадської організації "Союз порятунку Донбасу", чорнобильці та ошукані вкладники, незважаючи на заборону суду, провели сьогодні мітинг біля будівлі прокуратури Донецької області. Мітингувальники протестували проти "тиску з боку влади" на Верзілова.

Під час мітингу відбулася бійка між протестуючими та правоохоронцями.

"Ми намагалися встановити намет під прокуратурою. Якісь люди в чорній формі, напевно "Беркут", почали провокувати тих, хто прийшов на мітинг, відбирати намет. Інвалід, який приїхав з Макіївки підтримати мітинг, не віддавав їм намет. Його штовхнули, він впав. Зараз він у лікарні, у нього серйозні проблеми з серцем, його кладуть у кардіологію. Йому за 60 років", - зазначив депутат.

За словами Верзілова, він має намір звертатися в правоохоронні органи за поясненнями з приводу даного інциденту. В даний час частина мітингувальників залишилася під прокуратурою, намет вони планують встановити в інший час.

За словами Верзілова, окружний адміністративний суд Донецької області заборонив акцію протесту, так як влада і силові структури бояться розголосу.

"Справа проти мене сфальсифікована. Спочатку мене звинувачували в нападі на 1-го охоронця, потім на 2-х, тепер на 5-х. Так само вони намагаються приховати, що прокуратура порушила законні терміни по відповіді на позов проти мера Донецька, вони бояться розголосу", - зазначив депутат.

У той же час прокуратура Донецької області нагадує, що прокурором Донецької області порушено кримінальну справу стосовно одного з депутатів Ленінської районної у місті Донецьку ради за фактами умисного нанесення тілесних ушкоджень працівникам правоохоронного органу (ч. 2 ст. 345) і опору працівникам правоохоронного органу під час виконання ним обов'язків з охорони громадського порядку (ч. 2 ст. 342).

У прокуратурі вважають, що дії обвинуваченого, в частині організації мітингу протесту, прокуратура області розцінює, як чергову спробу уникнути відповідальності за вчинення злочину і тиск на слідство.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація