Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ опублікувала відео допиту фігуранта у справі щодо нардепа Дейдея

Чоловік на камеру каже, що позичав політику гроші. 

Генеральна прокуратура України оприлюднила відео з допитом бізнесмена Ігоря Лінчевського, який фігурує у справі про незаконне збагачення народного депутата Євгена Дейдея.

На записі Лінчевський стверджує, що передавав гроші парламентарю, а його дружину ніколи не бачив. Загалом він нібито позичив йому більше 100 тисяч доларів восени 2015 року, однак розписку не просив.

"Не пам'ятаю, було чи 110, чи 118. За 100, грубо кажучи. Ці гроші були частками мною перевезені до Києва", - сказав він.

Прізвища людей, які збирали гроші Дейдею, він не назвав.

Також ГПУ оприлюднила запис зі стенограмою перемовин між Лінчевським та невідомим чоловіком, який нібито консультував його в тому, що говорити на допиті.  

Як повідомлялося раніше, внаслідок спільної перевірки поданих електронних декларацій ГПУ, САП та НАБУ до Верховної Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Геннадія Бобова, Євгена Дейдея та Андрія Лозового. За даними генпрокурора Юрія Луценка, Бобова звинувачують в ухиленні від сплати та декларуванні недостовірної інформації. Дейдея та Лозового звинувачують у незаконному збагаченні.  

Сам Дейдей раніше стверджував, що не переймається через можливе позбавлення депутатської недоторканності.

"Я абсолютно не боюся. Я би боявся, якби щось вкрав. Я прожив 26 років без депутатської недоторканності, так і зараз готовий без неї жити. У цих місцях, де я перебуваю, в АТО, депутатська недоторканність особливо не допомагає", - наголосив нардеп.  

Регламентний комітет Верховної Ради 3 липня не надав згоди на притягнення до кримінально-процесуального відповідальності Дейдея. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції