Холодницький не прийшов до ГПУ на допит – джерела

Дата публікації
Перегляди
1406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Холодницький не прийшов до ГПУ на допит – джерела

Раніше генпрокурор підтвердив, що кабінет Холодницького прослуховували.

Антикорупційного прокурора Назара Холодницького сьогодні вранці викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився. Про це повідомляють джерела ТСН у ГПУ.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко підтвердив, що службовий кабінет Холодницького прослуховували. За його словами, Генпрокуратура та антикорупційне бюро у такий спосіб проводили спільні слідчі дії, які стосувались у тому числі керівника антикорупційної прокуратури. При цьому генпрокурор не повідомив, чи було задокументовано якісь протиправні дії Холодницького під час цього прослуховування. 

Однак Холодницький заявляє, що дізнався про виклик до ГПУ зі ЗМІ. Про це він сказав "Українській правді".

Також факт співпраці НАБУ з ГПУ у "справі Холодницького" визнав голова антикорупційного бюро Артем Ситник.

Назар Холодницький не з'явився на допит до Генпрокуратури

Назар Холодницький не з'явився на допит до Генпрокуратури

Як повідомлялося, щодо керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького проводилися слідчі дії, в яких брали участь співробітники Генеральної прокуратури України спільно з Національним антикорупційним бюро. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко. Генпрокурор зазначив, що лише в результаті допитів та експертиз він зможе повідомити про те,“чи є ознаки кримінальних правопорушень, які зафіксовані на прослуховуючому пристрої", який було встановлено в кабінеті Холодницького.

Раніше також повідомлялося, що Холодницький начебто готується подати у відставку. "Він говорив це у колективі САП", - розповів співрозмовник ТСН.ua. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація