Луценко пообіцяв розповісти про "жучки" Холодницького

Луценко пообіцяв розповісти про "жучки" Холодницького

Відповідати на питання вже зараз генпрокурор відмовився.

Наступного тижня генеральний прокурор України Юрій Луценко проллє світло на скандальну ситуацію з нібито прослуховуванням кабінету головного антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Таку інформацію поширюють Українські новини.

Луценко відмовився спілкуватися на цю тему сьогодні, бо поспішав на засідання Верховної Ради. "Наступного тижня", - відповів він на запитання журналістів про те, хто і в якій справі дав дозвіл на негласні слідчо-розшукові дії щодо Холодницького.

Як повідомлялося, наближені до антикорупційної прокуратури джерела ЗМІ підтверджують інформацію про "жучки" в кабінеті керівника САП Назара Холодницького та припускають, що посадовця могли прослуховувати кілька тижнів поспіль. Офіційної інформації в цій справі вкрай мало, а з чуток випливає, ніби слухати прокурора взялися представники НАБУ. Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник назвав таку інформацію викривленою. "На жаль, специфіка медійного простору в Україні є такою, що, не маючи жодного коментаря від уповноважених органів, журналісти пишуть таке, що, чесно кажучи, фантастичний роман просто відпочиває. Немає чого коментувати", - сказав він, зазначивши, що журналісти можуть запитати у самого Холодницького, що ж "він там знайшов у своєму кабінеті".

Холодницький в Брюсселі прокоментував скандал із прослуховуванням

Холодницький в Брюсселі прокоментував скандал із прослуховуванням

Повʼязані теми:

Наступна публікація