Луценка перевели до камери з унітазом і "плазмою"

Дата публікації
Перегляди
1679
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценка перевели до камери з унітазом і "плазмою"

Луценка разом з сусідом переселили до нової камери / Фото: AFP

Дружина екс-міністра Ірина Луценко з "покращень" у камері чоловіка оцінила лише унітаз.

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перевели в нову камеру.

Про це повідомила його дружина Ірина Луценко, повідомила прес-служба "Народної самооборони".

"Учора ввечері чоловіка попередили, аби він збирав особисті речі. І вже о п'ятій ранку похапцем перевели в іншу камеру", - розповіла вона.

Тож відсьогодні Луценко перебуває у камері №136 на 12 квадратних метрів на другом у поверсі Лук'янівського СІЗО. Разом із особистими речами до нової камери перевели і сусіда-сокамерника.

За словами самого Луценка, у новій "хаті" - плазмовий телевізор, шафа для посуду та полиця для книжок, дерев'яні ліжка, табуретки та стіл, настінний годинник та вазони без квітів.

"Не обійшлося і без перехідного фарфорового посуду, який фігурує у відомих фотозвітах", - додала дружина.

"Серед так званих "покращень" у камері - повноцінний відгороджений унітаз, а не дірка у підлозі", - повідомив Луценко дружині.

Ірина Луценко зазначила, що відразу після "переселення" була проведена фотосесія особисто заступником прокурора міста Києва та співробітником СІЗО.

"Із чим пов'язане таке термінове переведення у "поліпшену" камеру після 456-денного перебування у камері "смертників", ми наразі не знаємо, але можемо здогадуватися. В Україні із візитом перебувають співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ, які висловили бажання ознайомитися із умовами перебування Луценка у камері СІЗО. Можливо, це зроблено для "картинки" ПАРЄ", - припустила дружина екс-міністра.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1679
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація