Луценко не бачить альтернативи Яценюку та коаліції

Питання про зміну формату парламентської більшості наразі не стоїть.

Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко запевнив, що питання про зміну формату парламентської коаліції наразі не стоїть.

Про це Луценко заявив на Форумі депутатів місцевих рад партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у Києві.

"Парламент зараз знаходиться у точці турбуленції. Парламентська коаліція з важкістю знаходить можливість голосувати за надзвичайно важливі закони", - сказав Луценко, відзначивши необхідність командної роботи у Верховній Раді.

Однак Луценко запевнив, що жодної іншої форми, ніж сучасна парламентська коаліція, для будівництва європейської України він не бачить.

"Хочу запевнити, що "Блок Петра Порошенка" був і залишається партнером "Народного фронту ", "Самопомочі" та " Батьківщини" як складових парламентської коаліції  "За європейську Україну" . Хочу ще раз заявити, що ніяких інших форматів для роботи і будівництва європейської України не існує", - наголосив лідер БПП.

Серед іншого, Луценко зазначив, що переформатування Кабінету міністрів можливе тільки після прийняття Податкового кодексу та держбюджету на 2016 рік.

"Ми припускаємо, що доведеться змінити неефективних міністрів у нинішньому Кабінеті міністрів України. І все це буде зроблено в майбутні три тижні - новий Податковий кодекс, новий бюджет, оновлення уряду", - заявив Луценко, наголосивши, що мова не йде про голосування за відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, що нещодавно Луценко пояснив, чому Рада не відправить Яценюка у відставку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: