Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко розповів про стан справ проти Януковича та Ко

За словами генпрокурора, всі справи, на які він просив дозволу у Ради, перебувають на фінальній стадії.

Генеральна прокуратура України практично завершила розслідування справ проти більшості високопосадовців уряду позбавленого звання президента Віктора Януковича.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко під час виступу у Верховній Раді.

"Усі справи, на які я просив дозволу у парламенту, перебувають на фінальній стадії. Наприклад, у Новинського залишилось зробити єдину експертизу, після чого його справа з обвинувальним актом піде до одного з судів Києва", - наголосив він.

За словами Луценка, також фактично завершені справи щодо всіх високопосадовців Януковича, які перебувають у компетенції ГПУ.

"Ми ще не завершили справу Табачника і в ході дискусії, яку статтю пред’являти Лукаш. У всіх інших справах Азарова, Арбузова, Ставицького, Курченка, Клименка, самого Януковича, Януковича-молодшого, Якименка, Захарченка слідство завершено і ми очікуємо рішення судів на дозвіл про заочний порядок досудового слідства, а також спеціальний порядок судового слідства", - пояснив генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Юрій Луценко під час виступу у Верховній Раді повідомив, що генпрокуратура готова найближчим часом викликати на суд Владислава Каськіва, якому закидають заволодіння у змові з іншими особами коштами держбюджету на суму близько 7,5 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції