Москаль подав у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник області написав заяву Порошенку.

Геннадій Москаль оголосив про звільнення з посади голови Закарпатської облдержадміністрації. Відповідну заяву опублікувала його прес-служба.

Датований документ сьогоднішнім числом – 23 квітня.

"Відповідно до абзацу 2 статті 8 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету міністрів України на строк повноважень президента України", - йдеться у повідомленні.

Заява Геннадія Москаля
Офіційний сайт Геннадія Москаля

Звільняється Москаль за власним бажанням.

"Прошу припинити моє перебування у відпустці та звільнити мене з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації за власним бажанням", - написано у заяві.

Нагадаємо, раніше про своє звільнення оголосив глава Львівської ОДА Олег Синютка. Він заявляв, що подасть у відставку, якщо на виборах президента-2019 не переможе чинний гарант Петро Порошенко. 

ВідеоОчільник Львівської ОДА подав у відставку

Про це він оголосив сьогодні на засіданні з керівниками управлінь. Після першого туру президентських виборів, подав у відставку очільник Херсонщини Андрій Гордєєв - він пов'язав це з необхідністю об'єктивного розслідування справи Катерини Гандзюк.

Очільник Львівської ОДА подав у відставку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції