Опозиційні сили оголосили про об'єднання

Дата публікації
Перегляди
6024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опозиційні сили оголосили про об'єднання

Угоду про формування єдиного списку зачитали під час мітингу на Софійській площі / Фото: ТВі

В новій Угоді визначені загальні принципи діяльності опозиції і зафіксовано положення про створення коаліції в майбутньому парламенті.

Основні опозиційні політичні сили України домовилися сформувати єдиний список кандидатів в народні депутати по мажоритарних округах на виборах у Раду 2012 року.

"Опозиційні сили формують єдиний список кандидатів у народні депутати, які будуть балотуватися в мажоритарних округах, за принципом "один округ - один кандидат" від об'єднаної опозиції", - йдеться в Угоді про спільні дії об'єднаної опозиції Україні, яку було зачитано на мітингу в неділю на Софійській площі Києва.

Як заявляють представники опозиції, після перемоги на парламентських виборах 2012 року вони сформують більшість у Верховній раді.

"Лідери політичних партій - учасників угоди зобов'язуються забезпечити його безумовне виконання. Ми підкреслюємо, що єдиним опонентом для об'єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють", - йдеться в угоді.

Опозиція також оголосила, що відмовляється від публічної взаємної критики, декларує принцип взаємної поваги і відмови від боротьби між собою.

За словами лідера партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка, в Угоді визначені загальні принципи діяльності опозиції і зафіксовано положення про створення коаліції в майбутньому парламенті.

Під час зачитування Угоди на Софійській площі не було оголошено, хто її підписав. У той же час, за попередньою інформацією, Угоду підписали всі учасники Комітету опору диктатурі і партія "Удар" Віталія Кличка.

Після арешту Юлії Тимошенко представники опозиційних партій об'єдналися в Комітет опору диктатурі. До нього увійшли "Батьківщина", "Громадянська позиція", Європейська партія, "За Україну!", "Народна самооборона", "Наша Україна", Народний Рух України, партія "Реформи і порядок", Партія захисників вітчизни, ВО "Свобода", Українська соціал-демократична партія," Фронт змін ".

Після голосування за закон про вибори народних депутатів політрада партії "Громадянська позиція" ухвалила рішення про вихід партії з Комітету.

Як відомо, вибори до Верховної ради мають пройти в жовтні 2012 року.

Опозиційні сили оголосили про об'єднання

Опозиційні сили оголосили про об'єднання

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6024
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація