Під час суду до Тимошенко тричі викликали лікарів

Під час суду до Тимошенко тричі викликали лікарів

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Захисник екс-прем'єра заявив, що Тимошенко на волі перешкоджає лише одній людині в цій країні.

Тимошенко п'ять разів робила заяву, що не може брати участь у судових діях / Фото: obozrevatel.com
Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що під час усього 12-годинного засідання суду в Лук'янівському СІЗО Тимошенко почувалася зле, лікарі констатували це, але засідання тривало.

Про це Власенко заявив увечері четверга, 8 грудня, біля СІЗО після закінчення засідання суду.

"Під час судового розгляду, що тривав 12 годин, Тимошенко п'ять разів робила заяву, що вона не може брати участь у цих так званих судових діях за станом здоров'я. Тричі до неї приходив консиліум. Щоразу вони змінювали формулювання в медичних довідках і щоразу писали, що стан здоров'я погіршується. Востаннє вони написали, що стан здоров'я знову погіршився, але категоричних протипоказань для слухання справи немає", - повідомив Власенко.

За словами адвоката, Тимошенко під час всього засідання лежала.

"Всі 12 годин суддя не розглядав справу, а читав подання про те, що Тимошенко на волі може перешкоджати слідству", - сказав він.

Також Власенко заявив, що перебування Тимошенко на волі "перешкоджає одній людині у цій країні" - президентові Віктору Януковичу.

"Тимошенко на волі перешкоджає одній людині в цій країні, й ім'я цієї людини – президент Янукович, який, знущаючись, сьогодні заявив про те, що його турбує ситуація з Тимошенко. Пане Янукович, як ви давали команду її (Тимошенко) цькувати, так ви дайте команду "фу!" вашим псам, і тоді, можливо, в України з'явиться шанс стати європейською державою", – заявив Власенко.

Нагадаємо, у четвер, 8 грудня,  Шевченківський райсуд Києва у четвер ухвалив рішення обрати для Тимошенко запобіжний захід у вигляді арешту.

Під час суду до Тимошенко тричі викликали лікарів

Під час суду до Тимошенко тричі викликали лікарів

Повʼязані теми:

Наступна публікація