Шенгенські візи стануть безкоштовними для трьох категорій українців

Багато українців зможуть поїхати до ЄС, не заплативши ні копійки.

МЗС України на завершальному етапі переговорів з ЄС щодо скасування оплати за візи до країн Шенгену для трьох категорій українців, йдеться в сюжеті ТСН.

В угоду про спрощення візового режиму додані три категорії українців, які за шенгенську візу не будуть сплачувати ні копійки - представники професійних об'єднань, громадських та релігійних організацій.

Також нині узгоджують останні деталі з американським урядом. Для українців багаторазова віза до США буде діяти не 5, а 10 років.

А для вболівальників із березня 2012-го року шенгенську візу можна отримати в посольстві Польщі лише на підставі квитка на матчі Євро-2012.

"Починаючи з 8 березня громадяни, які мають квитки, можуть звертатися до консульств Польщі для того, щоб оформити шенгенську візу", - пояснив директор Департаменту консульської служби МЗС України Андрій Олефіров.

Читайте також:

ЄС не обділятиме візами українців через політичну ситуацію

Охочих емігрувати до США стало вдвічі менше, але Україна - в лідерах

Польща відкриє для українців 12 пунктів прийому візових анкет

Шенгенські візи для багатьох українців можуть стати безкоштовними

МЗС України на завершальному переговорному етапі з ЄС. В угоду про спрощення візового режиму додані три категорії українців. Представники професійних об’єднань, громадських та релігійних організацій - за Шенгенську візу не будуть сплачувати ні копійки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: