Охочих емігрувати до США стало вдвічі менше, але Україна - в лідерах

Охочих емігрувати до США стало вдвічі менше, але Україна - в лідерах

Охочих отримати Green Card стало удвічі менше / Фото: livejournal.com

Цього року за Green Card звернулися 8 млн людей, тоді як торік - 15 млн. Найбільше заявок було подано з Нігерії, Гани та України.

Всього лише вісім мільйонів людей подали в цьому році заявки для участі у візовій лотереї Green Card, переможці якої отримують посвідку на проживання і дозвіл на роботу в США.

Найбільше заявок було подано з Нігерії (1млн 360 тисяч), Гани (909 тисяч) та України (853 тисячі).

При цьому минулого року надійшла рекордна кількість заявок на Green Card - близько 15 млн.

Прес-секретар американського Держдепартаменту пояснив спад популярності Green Card тим, що Бангладеш, звідки протягом багатьох років надходила найбільша кількість заявок (торік - 7 млн 600 тисяч), цього року був позбавлений права брати участь в лотереї.

Окрім Бангладеш, з переліку держав, громадяни яких можуть спробувати виграти посвідку на проживання в США, виключені Китай, Мексика, Бразилія, Канада, Колумбія, Домініканська республіка, Гватемала, Гаїті, Ямайка, Мексика, Пакистан, Перу, Філіппіни, Південна Корея, Великобританія (окрім Північної Ірландії) та В'єтнам.

У США очікують, що найближчими роками кількість заявників на Green Card може ще зменшитися, оскільки сенат запровадив з 2012 року оплату за участь в електронній лотереї в розмірі 30 доларів.

У візовій лотереї розігруються дозволи працювати і проживати в США для 55 тисяч людей. Переможці вибираються випадковим чином.

Читайте також:

США хочуть відмовитися від Green Card

ТОП-5 країн, які раді емігрантам з України

Половина української молоді готова емігрувати

Кожен 15-й американець опинився за межею бідності

Повʼязані теми:

Наступна публікація