Українці - на третьому місці серед охочих емігрувати до США

Україна посіла третє місце за заявками охочих отримати посвідку у США. Отримати "зелену карту" сподіваються 760 тисяч українців.

Українці увійшли до трійки найбільш активних учасників лотереї green card, в якій можна виграти право на проживання в США. 760 тисяч українців сподіваються отримати "зелену карту".

У 2010 році на участь у лотереї подали заявки 15 млн. осіб. На першому місці серед охочих виявився Бангладеш - 7,67 млн осіб. На другому - Нігерія з 1,47 млн заявок, на третьому - Україна: емігрувати до США захотіли 760 тис. осіб.

На четвертому місці розташовується Ефіопія, з 580 тис. заявок, і на п'ятому - Єгипет, з 340 тис. бажаючих отримати посвідку на проживання в США.

У відсотковому відношенні від загальної кількості населення Україна обійшла Нігерію і посіла друге місце - переїхати в Штати захотіли 1,65% з 45,96 млн. На першому місці - все той же Бангладеш: 4,73%.

Нагадаємо, у 2010 році в історії проведення лотереї green card було встановлено рекорд - 15 млн людей у всьому світі подали свої заявки. Останній день подачі заявок закінчився 3 листопада, прийом заявок йшов зі швидкістю 62 тис. на годину.

З 15 мільйонів охочих емігрувати до США жереб відбере 50 тис. осіб, які отримають "зелену карту".

Нагадаємо, згідно з опитуванням, майже кожен п'ятий українець мріє тимчасово попрацювати за кордоном, а 15% хотіли б покинути свою батьківщину назавжди.

За даними Світового Банку, Україна знаходиться на 5 місці в світі з міграції та на 11 з імміграції. Так, за кордоном знаходиться понад 6 мільйонів українців, які виїхали у різні роки.

Читайте також:

Українці виявилися міцними патріотами серед націй колишнього СРСР

15% українців хочуть назавжди покинути свою батьківщину

Українців найчастіше не пускають до Євросоюзу

За останні роки Україну залишили 6,6 млн людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: